Виробник побутової техніки Midea випускає продукти під керуванням OC Harmony

Компанія Huawei в вересні показала на конференції розробників HDC 2020 нову версію своєї операційної системи Harmony 2.0, в якій реалізовані можливості спільної роботи різних пристроїв, взаємодія з екранами різних форматів і розмірів, візуальне і мовне управління функціями пристроїв і розподіл ресурсів в мережі.

 

На конференції компанія Huawei оголосила, що співпрацює з декількома виробниками над використанням нової операційної системи.

Midea, що займається виробництвом побутової техніки, повідомила про запуск лінійки своїх побутових приладів, які використовують Harmony 2.0.

Компанія анонсувала посудомийну машину, електричний водонагрівач, газовий водонагрівач, водоочисник і «розумну» плиту під управлінням нової операційної системи.

Робота побутових приладів під керуванням Harmony 2.0 дозволяє реалізувати моніторинг стану приладів з використанням мобільних пристроїв, зокрема, пропонується використовувати Huawei Mate 40 Pro. Також побутові прилади інформують власника про необхідність регламентних робіт і заміни витратних матеріалів, все це значно розширює сценарії використання побутової техніки з сумісними мобільними пристроями.

За матеріалом mobile-review.com