Гарантійні зобов’язання

7 років

ГАРАНТІЯ НА БАК

12 місяців

ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ

УМОВИ ГАРАНТІЇ

Гарантія надається на незмінно визначені якості товару та відсутність недоліків згідно з відповідним рівнем техніки. Зміни в конструкції заводом-виробником, які можуть бути внесені при відвантаженні товару споживачу, не дають права на пред’явлення рекламацій.

 1. Гарантія дійсна тільки якщо гарантійний талон правильно та повністю заповнений.
 2. Гарантійний талон призначений для водогрійних та опалювальних  приладів, які використовуються у побутових умовах. Дотримання інструкції в керівництві з експлуатації приладу є частиною гарантійних умов.
 3. Гарантійний термін діє протягом 12-ти місяців від дати покупки приладу, якщо інше не вказано на гарантійному талоні магазином продавцем;
 4. Встановлення та підключення приладу повинні виконувати кваліфіковані фахівці з дотриманням всіх умов та інструкцій. Рекомендується, щоб це було зроблено за допомогою авторизованого сервісного центру. Послуга оплачується власником приладу (діє для приладів, що вимагають установки і підключення).
 5. Всі претензії приймаються під час покупки.
 6. Претензії про транспортні дефекти не приймаються після того, як прилад був придбаний і залишив приміщення роздрібного магазина або відділення компанії перевізника.
 7. Максимальна кількість ремонтів не встановлюється для заміни приладу. У разі, якщо прилад замінюється новим, гарантійний термін на нього діє на умовах першого купленого приладу. Витрати на демонтаж, транспортування та встановлення, виконуються за рахунок власника приладу, якщо інше не вказано в умовах покупки магазином.
 8. Ризик пошкодження під час транспортування до і від сервісної бази стягується з власника приладу.
 9. Гарантійне обслуговування приладу не включає щорічне технічне обслуговування приладу, очищення та зміни витратних матеріалів.
 10. Всі витратні матеріали не включені в гарантійне обслуговування (а саме: частини, змінні від основного корпусу; деталі, що швидко зношуються; всі скляні, гумові, пластмасові частини, магнієві аноди).
 11. Візит сервісного представника за бажанням замовника повинен бути сплачений замовником у разі, якщо сервісний представник не виявить заводські несправності або встановить, що умови гарантії порушені у зв’язку з недотриманням інструкцій.
 12. Якщо виникла заміна приладу (коли ремонтні роботи не є рішенням), він має бути повернений разом з усіма аксесуарами, які були придбані, та відповідними документами. В іншому випадку в заміні може бути відмовлено.

У ГАРАНТІЙНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ БУДЕ ВІДМОВЛЕНО В НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

 1. Якщо не були виконані гарантійні умови експлуатації.
 2. Якщо не дотримано умов інструкцій з установки, підключення до інженерних мереж та експлуатації.
 3. У спробі виконати ремонт сторонніми особами або не авторизованими сервісними центрами.
 4. Якщо для ремонту використані запчастини, що не схвалені виробником.
 5. Якщо зроблені конструктивні зміни у приладі.
 6. У разі пошкоджень в результаті стихійних лих, перенапруги в електричній системі, нестандартної напруги, транспортування, а також механічних пошкоджень на корпусі приладу та аксесуарів.
 7. У разі пошкоджень із-за бруду, вапняку, жиру, комах, гризунів, підвищеної вологості у приміщенні, де встановлено прилад, тощо.
 8. У разі пошкоджень через необережне користування.
 9. У разі невідповідності між даними в документації та товарів або спроб підробити або змінити сам гарантійний талон.
 10. У разі порушення, зміни або видалення одиничних етикеток, плакатів чи наклейок, що містять модель та / або серійний номер.

З усіх питань пов'язаних з сервісом та обслуговуванням звертайтесь: